01 września

O mnie

KIRIMA. Studentka, która zamiast uczyć się do sesji nałogowo pochłania książki i jeszcze założyła o tym bloga. Człowiek-ekonomista, kobieta-gracz i żywy dowód na to, że gry komputerowe nie przeszkadzają w czytaniu książek. Zapędy do blogowania ma niemal od zawsze. Lubi słodkie rzeczy, czekoladę i Garrusa z Mass Effect. Czyta głównie fantastykę, ale ostatnio coraz częściej sięga po inne książki, głównie reportaże, klasykę i książki obyczajowe. Ulubieni autorzy to Brandon Sanderson, Terry Pratchett oraz Robert M. Wegner.

KONTAKT: misieczytaniepodoba@gmail.com 


AUTOR NA EMERYTURZE

KAMYCZUŚ. Również studentka, która już wkrótce studentką nie będzie, ale woli o tym nie myśleć. Uprawia książkoholizm stosowany od dawien dawna. Lubi Marvela i wszelkie filmy o superbohaterach, a w kuchni potrafi wyczyniać cuda. Czyta głównie fantastykę i kryminały. Ulubieni autorzy to Stieg Larsson, Stephen King, Trudi Canavan oraz Brandon Sanderson.5 komentarzy:

 1. Ulubieni autorzy Sanderson, Pratchett, Wegner i King? No to jestem w domu. Chociaż ja już studia mam od 4 lat za sobą to jednak myślę, żę się dogadamy. W końcu też jestem po ekonomii. Tak więc będę tu wpadał na pewno. ;) pozdrawiam obie koleżanki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło :) Właściwie teraz jestem tutaj tylko ja (gdzieś tak od miesiąca), tylko nie miałam kiedy zaktualizować informacji :)

   Usuń
  2. Hehe, ale już widzę, że Kamyczuś na emeryturze, więc spoko, już wiadomo. :)

   Usuń
 2. Jakbym widziała siebie! Też zakładałam bloga wtedy, kiedy powinnam zajmować się zupełnie czymś innym - czyli w klasie maturalnej i to jeszcze przygotowując się na medycynę, kiedy teoretycznie nie powinnam myśleć o niczym innym, jak chemii i biologii. I jak wyżej: Sanderson i Pratchett, jestem w domu. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo najlepsze pomysły i chęci do kreatywnej działalności mamy wtedy, kiedy powinniśmy zająć się czymś innym :D Cieszę się i witam :)

   Usuń

Copyright © 2016 Misie czytanie podoba , Blogger