21 lutego

21 lutego

O mnie

Cześć! Mam na imię Beata, a w internecie od dawien dawna funkcjonuję jako Kirima. W chwili założenia tego bloga rozpoczynałam studia magisterskie na kierunku związanym z ekonomią. Książki nałogowo pochłaniam od dziecka z przerwą na czasy licealne i pierwsze lata studiów, kiedy to zbłądziłam i prawie przestałam czytać. Założenie bloga spowodowało, że pasja do czytania wróciła w pełnej krasie. Od zawsze siedziałam w fantastyce, ale po wyjściu z czytelniczego kryzysu zaczęłam dostrzegać też inne gatunki literackie. Nie czytam kryminałów, romansów i unikam młodzieżówek. Moi ulubieni autorzy to Brandon Sanderson, Terry Pratchett oraz Robert M. Wegner.

Poza czytaniem uwielbiam grać w gry komputerowe. Przepadam za Wiedźminem i Mass Effectem, ale lubię też bezmyślnie wycinać w pień faunę i florę w Diablo. Czasem dłubię w scrapbookingu, a czasem układam puzzle. Lubię gotować i piec ciasta i... to chyba tyle :)

Skontaktować się ze mną można pod adresem: misieczytaniepodoba@gmail.com 

Śledzić można mnie tutaj:

Facebook || Instagram || Lubimyczytać || Goodreads || Google +
5 komentarzy:

 1. Ulubieni autorzy Sanderson, Pratchett, Wegner i King? No to jestem w domu. Chociaż ja już studia mam od 4 lat za sobą to jednak myślę, żę się dogadamy. W końcu też jestem po ekonomii. Tak więc będę tu wpadał na pewno. ;) pozdrawiam obie koleżanki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło :) Właściwie teraz jestem tutaj tylko ja (gdzieś tak od miesiąca), tylko nie miałam kiedy zaktualizować informacji :)

   Usuń
  2. Hehe, ale już widzę, że Kamyczuś na emeryturze, więc spoko, już wiadomo. :)

   Usuń
 2. Jakbym widziała siebie! Też zakładałam bloga wtedy, kiedy powinnam zajmować się zupełnie czymś innym - czyli w klasie maturalnej i to jeszcze przygotowując się na medycynę, kiedy teoretycznie nie powinnam myśleć o niczym innym, jak chemii i biologii. I jak wyżej: Sanderson i Pratchett, jestem w domu. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo najlepsze pomysły i chęci do kreatywnej działalności mamy wtedy, kiedy powinniśmy zająć się czymś innym :D Cieszę się i witam :)

   Usuń

Copyright © 2016 Misie czytanie podoba , Blogger